GP100H3M50TEZ-FB Global Platform Line High Efficiency Rectifier
Birmingham, United Kingdom
GP100H3M50TEZ-FB Global Platform Line High Efficiency Rectifier 3-380/480VAC Input; Default Outputs: ±50VDC @ 6000W, 5VDC @ 3.75W The 3 - 380/480Vrms input product is designed to be deployed int...